Daugiau

Pilna informacija

Uždaryti

Gedimino pilies bokštas

Lankytojai privalo pamatyti Gedimino pilies bokštą. Juk pilis buvo Lietuvos didžiųjų kunigaikščių ir vienintelio karaliaus Mindaugo, kurie amžiams buvo pasodinti į sostą, buveinė.

Kaip pasakoja legenda, medinę pilį pirmiausiai pastatė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kunigaikštis Gediminas, kai susapnavo sapną apie geležinį vilką, staugiantį kalno viršūnėje. Kai medinė pilis per gaisrą sudegė, ją 1419 metais atstatė Didysis kunigaikštis Vytautas, bet šį kartą iš akmenų ir plytų.

Į pilį galima įkopti pėsčiomis arba pasinaudoti funikulieriumi, kuris pakels jus tiesiai į kalno viršūnę. Gedimino pilies bokšte apsilankę turistai ne tik galės apžiūrėti puikų istorinį pastatą, bet ir turės galimybę padaryti puikių nuotraukų: nuo kalno atsiveria Vilniaus' senamiesčio panorama.

Aplankykite Gedimino pilies bokštą
Gedimino pilies bokštas yra viena iš daugelio traukos vietų, kurią galima lengvai pasiekti iš viešbučio „Radisson Blu Royal Astorija“. Rezervuokite kambarį „Radisson Blu Royal Astorija“ ir per 20 minučių pėsčiomis pasieksite Gedimino pilies bokštą.

Viešbutis „Radisson Blu Royal Astorija“, Vilnius 
54.67729 25.28736