Viešbučių pasiūlymai

Pasinaudokite unikaliais viešbučio pasiūlymais paviešėti Vilniuje
Į Vilniuje įsikūrusio viešbučio pasiūlymus įeina ir keiteringo paslaugos, atitinkančios bet kokius klientų pageidavimus ir teikiamos bet kurioje jūsų pasirinktoje vietoje. Viešbučio vieta, prabangūs kambariai ir viešbutyje siūlomos paslaugos leis svečiams mėgautis puikiomis atostogomis, kurių metu netruks naujų atradimų ar atsipalaidavimui skirtų akimirkų.

Romantika Vilniaus senamiestyje

Skirkite romantiško laiko sau. Susiplanuokite romantišką savaitgalį viešbutyje „Radisson Blu Royal Astorija“ ir mėgaukitės pribloškiančiais Vilniaus senamiesčio vaizdais.

Kaina nuo

EUR259
Už paketą

Atsipalaiduokite Vilniaus senamiestyje

Pasinaudokite šiuo ypatingu poilsio pasiūlymu ir atsipalaiduokite viešbutyje „Radisson Blu Royal Astorija“. Skirkite laiko sau!

Kaina nuo

EUR259
Už paketą

Family Stay

Mėgaukitės šeimos poilsiu Radisson Blu Astorija viešbutyje.

Kaina nuo

EUR189
per room, per package

Golfas Vilniuje

Mėgaukitės įsimintinomis atostogomis viešbutyje „Radisson Blu Royal Astorija“ Vilniuje ir žaiskite golfą viename iš trijų golfo klubų.

Kaina nuo

EUR145
per person, per night

Royal Celebration

Stay in style and elegance at the Radisson Blu Royal Astorija Hotel. From proposals to honeymoons, birthdays to anniversaries, you can create a special celebration to honour an extraordinary moment with this fabulous package.

Kaina nuo

EUR1300
per room, per night
Viešbutis „Radisson Blu Royal Astorija“, Vilnius 
54.67729 25.28736