Viešbučių pasiūlymai

Pasinaudokite unikaliais viešbučio pasiūlymais paviešėti Vilniuje
Ar tai’ būtų ilgasis savaitgalis, ar atokvėpis su šeima, ar verslo susitikimas, mūsų viešbučių pasiūlymai Vilniuje patiks visiems! Viešbučio ’vieta, prabangūs kambariai ir viešbutyje siūlomos paslaugos leis svečiams mėgautis puikiomis atostogomis, kurių metu netruks naujų atradimų ar atsipalaidavimui skirtų akimirkų.

 

Naujųjų metų išvakarėse rengiama Gala vakarienė

Sutikite Naujuosius su Gala vakariene elegantiškame prancūziškame „Verres en Vers“ restorane. Mėgaukitės 4 patiekalų vakariene, su kuria patiekiamos dvi taurės šampano ir taurė vyno arba bokalas alaus.

Kaina nuo

EUR355
per room, per package

Karališka šventė

Apsistokite stilingai ir elegantiškai viešbutyje „Radisson Blu Royal Astorija“. Rinkitės iš pasiūlymų medaus mėnesiui, gimtadieniams ir sukaktims ir susikurkite ypatingą šventę, pasinaudokite šiuo nuostabiu pasiūlymu ir įamžinkite ypatingą akimirką.

Kaina nuo

EUR1300
per room, per night

Romantika Vilniaus senamiestyje

Romantiškai praleiskite laiką dviese. Susiplanuokite romantišką savaitgalį viešbutyje „Radisson Blu Royal Astorija“ ir mėgaukitės pribloškiančiais Vilniaus senamiesčio vaizdais.

Kaina nuo

EUR259
Už paketą

Atsipalaiduokite Vilniaus senamiestyje

Pasinaudokite šiuo ypatingu poilsio pasiūlymu ir atsipalaiduokite viešbutyje „Radisson Blu Royal Astorija“. Skirkite laiko sau!

Kaina nuo

EUR259
Už paketą

Family Stay

Mėgaukitės šeimos poilsiu Radisson Blu Astorija viešbutyje.

Kaina nuo

EUR189
per room, per package
Viešbutis „Radisson Blu Royal Astorija“, Vilnius 
54.67729 25.28736